with or without you

12. října 2010 v 12:52 | já |  schované
Tak jsem v Goroděckého stylu zapla mp3, a hrálo tam toto.
Protože je to fajné, tak jsem si chtěla "zazpívat" s Bonem duet, tudíž diskografie.cz a tam tohle super video.

Je to živák, ale aspoň ty, Waesso, to prosím snes, protože chci slyšet tvoji reakci :)Být ta slečna, tak jsem z toho v háji ještě aspoň půl roku. Ale totálně. A to ani ne proto že by to byl můj idol, ale kvůli tomu zpěvu a té situaci. Přesně si dokážu představit ty emoce. Hrozná síla, taková, co mění na dlouhou dobu.
Chce se mi rozplynout v Něčí náruči, anebo si jít pomazlit s Ferdou. :/

Je to zvláštní vědět o čem je zas další písnička. Měla bych se cítit moudřejší, ale spíš mě to štve, protože život, který dává ochutnávat z věcí, o kterých jsme se tím či oním způsobem připravili či kterých jsme tou kterou volbou vzdali, mi nepřijde štědrý /jak by řekl šťastný a vyrovnaný člověk/, ale škodolibý. Hodně škodolibý a krutý.
Neb čím jsem starší, tím víc si vážím
a) nevědomosti
b) nezkušenosti
c) naivity
Maj svou sílu. Dělaj život poněkud integrovanějším (a neintegrovatelným ;) ), smysluplným a vylučujou nevhodné pochybnosti.
Ať si říká kdo chce co chce, já prostě radši budu hloupá, nezkušená a naivní a budu si myslet, že mě mají rádi, než abych byla zkušená, protřelá, cynická a skrytě zoufalá z toho, že o mě tu nešlo.
Čímž obratně docházím k pointě tohoto článku, kteráž zní (a to říkám já, ačkoliv to zní jako Bono):

I CAN'T LIVE WITH OR WITHOUT YOU.

P.S.: Vládkyně, jestli tohle čteš, tak to není vzteklá poznámka k našemu poslednímu rozhovoru, ale je to jen závěr, který jsem z něho učinila sama pro sebe na základě vlastních (dost dřívějších) zkušeností, ačkoliv ten náš rozhovor mi tenhleten závěr připomněl a dodefinoval.

edit: den nebo dva od publikovaní.
Jsem šla opravit několik čárek a jednu gramatickou chybu a můžu se propadnout :D. Zní to hrozně moc sentimentálně (a taky hodně nedospěle), tenhle ten plác, co jsem tu smontovala. Ale to je tou písničkou a náladou. A tou slečnou v té situaci, strašně mi mě připomíná. Mám chuť to zas smazat - ale stránky z deníku se taky nevytrhávám proto, že bych se styděla za své jednání, že?
 


Komentáře

1 W. | 12. října 2010 v 17:25 | Reagovat

Já chci taky někdy ležet s Bonem! (Ne ve smyslu explicitního archaismu... i když, asi bych si dala říct.) A asi by ze mě byl na chvíli pitomec, který neumí udržet slinu.  A pět v leže? Docela drsné. .... A konec.

2 aeliren | Web | 12. října 2010 v 17:32 | Reagovat

Že se ta dívčina má? :) Nevím jak ty, ale já u toho videa trošku chytla *náladu* :) - má tu správnou A.tmosféru takovou... nabitou :).

- :D :D a už vím, co dostaneš k Vánocům. Triko U2 s nápisem "chci ležet s Bonem!" nebo lehávat, to už si vyber ;).
btw - kdo by s ním ležet nechtěl, když zpívá tak jak zpívá takovou písničku a ještě se na tebe dívá tím správným způsobem a ještě navíc ti dá pusu... :'-( Ci taky. Bé! :D

3 W. | Web | 13. října 2010 v 16:32 | Reagovat

Být tou dívkou tak asi omdlím to je pravda...
A co se stalo s tou nesmírně drahou a nesmírně zbytečnou věcí, co mám k Vánocům dostat?
P.S.: Když už triko s Bonem, tak ať je alespoň dobře barevný.

4 aeliren | Web | 13. října 2010 v 16:35 | Reagovat

Ale Bono není barevný :o!!! °D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.