in( )correct order

10. října 2010 v 14:11 | anyone could write this shit |  schované
Miluju slovníky. Do dneška byl mým favoritem malej ruskej se sprostýma frázema vzadu - to kvůli těm frázím. Tak nějak nás hezky s mamkou propojil společnými záchvaty smíchu, udělal nám hezký čas a ještě nás poučil, bo některé ty věci neznala ani (občas se mi zdá, že nějak až moc světaznalá) mami. A navíc mi tehdy došlo, jak ošklivá jsou ta slova napsaná a jak krásně znějí.

Pak mám ještě hodně oblíbený socialisticko-anglicko-český konverzační s frázema... Číst ty fráze za sebou ve všech variantách vytvářelo úplně ultimátní situace, taky jsem se u toho (se sestrou tentokrát) dobře pobavily. I když teď mě napadá, že jsme vlastně nebyly první, ptože jsem už nikde viděla/četla hru, která byla na těchle konzervacích postavená (aneb je jen velmi omezený počet věcí, který můžeš vymyslet jako první).

No ale teď do aktuální nálady se mi strefila nějaká internetová pí*ovina. Ale iniciuje a asociuje nanejvýše interesantní myšlenky, takže se chci podělit o tento stav ne nepodobný jiným divným stavům. I když pochybuji, že zrovna vám to přijde tak /doplňte vhodné přídavné jméno/ jako mě.

Put the sentences in the correct order to make a scene
NEBO
Read this poem and write a comment

I want you.
Do you like this?
I (don't) like that.
Please (don't) stop.
I think we should stop now
Kiss me!
Take this off.
Touch me here.
I want to make love to you.
Let's go to bed!
Do you have a condom?
That was amazing!
Would you like a cigarette?
Can I stay over?
You can't sleep here tonight.
When can I see you again?

Chjo.

Ono to má osobní PODTEXT, teď jsem na to přišla. A zrovna bad one. No, nevadí. To totiž asi má osobní PODTEXT pro spousty lidstva.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.